هیوندای کاستو 2022 چه ویژگیهایی دارد؟

هیوندای کاستو 2022 چه ویژگیهایی دارد؟

یکی از جدیدترین محصولات شرکت خودروسازی هیوندای، هیوندای کاستو 2022 است که در این مقاله قصد داریم ویژگیهای این خودرو را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهیم.

قوای فنی و عملکرد هیوندای کاستو

تاکنون جزیئات دقیقی از این محصول اعلام نشده است اما براساس اظهارات شرکت هیوندای، هیوندای کاستو 2021 به پیشرانه ی 1.5 لیتری تجهیز شده است که قدرتی در حدد 167 اسب بخار دارد. این خودرو ظرفیت هفت نفر دارد و توسط شرکت هیوندای پکن طراحی و تولید شده است. این خودرو به احتمال زیاد به دیفرانسیل جلو مجهز میباشد و برای اینکه قیمت این محصول مقرون به صرفه تر باشد برای طراحی پیشرانه هیوندای کاستو 2021 از پیچیدگی های خاصی استفاده نشده است.

طراحی ظاهری هیوندای کاستو

طراحی ظاهر جلوی هیوندای کاستو به جهت چراغ های جدیدی و گرافیک ویره ای که دارد به خودروهای کراس آورر جمع و جور شباهت بسیار زیادی دارد.چراغ ها جلوی هیوندای کاستو با طراحی منحصر به فرد، پیوستگی روشنایی و به لطف تعبیه ال ای دی ها نما ظاهری مدرن به خود گرفته است . در نمای جلوی این خودرو علاوه بر چراغ ها، جلو پنجره عریض و ارتفاع زیاد سپر، هیوندای کاستو را شبیه به یک کراس آوور کرده است.قسمت عقب این خودرو به شکل متفاوتی طراحی شده است و چراغ های c شکل با حالتی کشیده و زوایه شیشه این محصول را یه میزان قابل توجهی به خودروی توسان شبیه نموده است.

هیوندای کاستو 2021 چه ویژگیهایی دارد؟

رقبای هیوندای کاستو در بازار

هیوندای کاستو رقیبی جدی برای مینی ون های بیوک GL8 و لکسوس LM است. هیوندای کاستور محصولی از هیوندای است و کمپانی هیوندای قصد دارد این خودرو را برای خانواده های کم درآمد چین تهیه کند.براساس ادعای مطرح شده توسط شرکت هیوندای، افرادی که توان خرید لکسوس LM با قیمت 215 هزار دلار را ندارند می توانند هیوندای کاستو را خریداری نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *